تازه ترین ها

خشم فرهاد دریا در برابر داور برنامه ابرستاره

پایگاه خبری تندر ۱۳۹۹/۱۲/۰۳ Art
Thunder News Agency

 

گفتگوی آریانا سعید در برنامه ابرستاره تلویزون طلوع با فهیم فنا یک تن از اشتراک کننده‌های این برنامه، واکنش‌های گونه‌گون را به‌همراه داشته است.

پس از نشر آخرین اجرای فهیم فنا روی استیژ برنامه ابر ستاره که درآن درگیری لفظی میان آریانا سعید و این اشتراک کننده رخ داد، این موضوع میان کاربران فیسبوک، مخاطبان این برنامه و آوازخوانان کشور واکنش برانگیز شد.

یک ویدویوی کوتاه از جریان برنامه که به صفحات اجتماعی درز کرده نشان می‌دهد که آریانا سعید الفاظ رکیکی را در برابر فهیم فنا به‌کار می‌برد.

فرهاد دریا آوازخوان مطرح افغانستان با انتقاد تند در برگه فیسبوک‌اش نگاشته که:« هنر موسیقی تنها آواز نیست، تنها گلو‌ زدن و بدل کردن چند دست لباس بر روی استیژ و صحنه، چند لایک و چند عکسک فوتوشاپ‌ شده در انترنت نیست هنرمند با هنر و حضور فزیکی‌ خود در حریم خانواده‌ها می‌درآید و به‌عنوان عضو آن خانواده‌ پذیرفته و اعتماد می‌شود این هنر، یک ادب‌گاه کامل است و جهانی از دانش، تقوا، فرهنگ و اخلاق می‌خواهد تا یک آوازخوان به هنرمند مبدل ‌شود».

آقای دریا هرچند در گفته‌های فیسبوکی‌اش به‌گونه مشخص کسی را نشانه نگرفته اما نگاشته که سخنان‌اش متوجه یک جریان کلان مافیایی تازه در موسیقی افغانستان است که دست‌ها و دستگاه‌های متعددی باعث ایجاد آن شده است دست‌ها و دستگاه‌های که بخاطر منافع خود، با اعتماد میلیون‌ها انسان بازی می‌کنند.

برنامه ستاره افغان و ابر ستاره حدود یک دهه است که سالانه از طریق تلویزیون طلوع رقابت‌های آوازخوانی را میان جوانان راه‌اندازی می‌کند.

این برنامه در داخل و خارج از کشور طرف‌داران و منتقدان بی‌شماری دارد. 


خبر عاجل